подяка Благодійному фонду «МХП –Громаді»

Адміністрація, працівники  ДНЗ «Вербиченька»  с.Березняки та батьки дітей які відвідують цей заклад, щиро вдячні «Благодійному фонду «МХП –Громаді» за виділенні кошти для реалізації проекту «Теплий і затишний наш дитсадок» в сумі 150 000 грн. Тепер в приміщенні тепло, а зовні красиво! Висловлюємо Вам подяку за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, за зміцнення матеріально – технічної бази. Щиро дякуємо за подарований ноутбук, холодильник, електром’ясорубку, за красивий паркан біля садочку та новорічні подарунки . Ваша підтримка – свідчення Вашого небайдужого  ставлення . Віримо що спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я,злагоди, процвітання і успіхів у всіх Ваших починаннях.